SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Türk futbolu için kritik gün

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve Kulüpler Birliği Vakfı üyeleri yarın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı ziyaret edecek. Bu kritik zirveye Aziz Yıldırım'ın gidip gitmeyeceği henüz netleşmedi.

Güncellenme: 20:03, 13/11/2014
Türk futbolu için kritik gün

Türk futbolu için yarın kritik bir gün olacak…

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören ve Kulüpler Birliği Vakfı üyeleri yarın Ankara’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyaret edecek.

Başkanlığını Göksel Gümüşdağ’ın yaptığı Kulüpler Birliği’nin üyeleri saat 13.00’te bu önemli toplantıda, kulüplerin sıkıntılarını dile getirecek.

Uzun süredir bu büyük buluşmaya hazırlanan kulüplerin özellikle mali konularda yaşadıkları sorunları ve çözüm yollarını anlatacakları ifade edildi.

Toplantıda A Milli Takım’ın durumunun da konuşulması beklenirken, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın katılıp katılmayacağı henüz netleşmedi.

Sarı lacivertli kulüpten daha önce bildirilen programa göre Yıldırım yarın saat 14.00’te Şükrü Saracoğlu Stadı’nda bir basın toplantısı düzenleyecek.

Bu durumda Yıldırım’ın yerine Fenerbahçe Kulübü’nü temsilen başka bir ismin gitmesi bekleniyor…

Ancak, Aziz Yıldırım’ın son anda programını değiştirip, diğer başkanlarla birlikte Ankara’ya gitmesi de ihtimaller dahilinde…

Yayınlanma Tarihi:19:59,