SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sambacı sözünü verdi

3 günlük izinini Kapadokya bölgesini ziyaret ederek değerlendiren Brezilyalı oyuncu, Alex’in de sık sık ziyaret ettiği Ürgüp’te iddialı konuştu.

Güncellenme: 08:07, 13/11/2014
Sambacı sözünü verdi

AMKSPOR 

Milli maç nedeniyle lige verilen arada 3 günlük izinini tatil yaparak kullanan Diego Ribas, turistik amaçla gittiği Kapadokya'da hayranlarının soru yağmuruna tutuldu. Efsane kaptan Alex de Souza'nın da sık sık gittiği Ürgüp'te tarihi bölgeleri ziyaret eden Diego, öğrenciler ve öğretmenleriyle hoş vakit geçirip hatıra fotoğrafı çektirdi.

Öğretmenleri ile birlikte Kapadokya bölgesinde bulunan minik bir taraftar, geride kalan 9 haftada henüz golle tanışmayan sambacıya, “Ne zaman gol atacaksın” diye sordu. Diego ‘en kısa zamanda' cevabını verdi ancak taraftar ısrarla ‘Söz veriyor musun?' dedi. Sarı-lacivertli futbolcu daha sonra hayranına sarılarak, “Söz' karşılığını verdi.

Hayranı olduğu takımların formasını giyerek turistik bölgeye gelen miniklerin futbola olan ilgisinden etkilenen Diego, Beşiktaşlı bir öğrenciye sarılarak özel fotoğraf çektirdi. Yıldız futbolcu, Türkiye'de bulunmaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getirerek, ‘şampiyonluğun en büyük favorisi Fenerbahçe'dir' ifadelerini kullandı.