SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

AMKSPOR / Ersoy ÖZDEM

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic takımın sorununu teşhis etti, çözüm için kolları sıvadı. Son 4 resmi maçında da kalesinde gol görmekten kurtulamayan siyah-beyazlıların savunmasındaki sıkıntıları tespit eden Hırvat çalıştırıcı, bu konudaki önlemleri almak adına çalışmalara başladı. Kurmaylarıyla birlikte yenen golleri izleyen ve sıkıntıları gözler önüne seren Bilic, milli takım için lige verilen arada, bu konunun üzerine eğilecek.

Ümraniye'deki çalışmalarda özellikle duran top savunmaları hakkında çalışmalar yapılacak. Ayrıca savunma dörtlüsünün minimum seviyede değişmesi için de özen gösterilecek. Bilindiği gibi geçen sezon genellikle savunmanın yapısını değiştirmeyen Hırvat çalıştırıcı, bu sene sakatlıklar ve üst üste gelen kırmızı kartlar sebebiyle rotasyon yapmak zorunda kaldı

DEĞİŞMEZ: MOTTA

Sağda Serdar, Necip ve Atiba üçlüsünü kullanan teknik direktör Slaven Bilic, ortada Sivok, Ersan ve Franco'yu değişmeli olarak görevlendiriyor. 17 maçın 14'ünde oynayan Motta da zaman zaman formasını İsmail'e devrediyor.

Yayınlanma Tarihi:00:31,