SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kartal 4 yıldızdan vazgeçemedi

Dirk Kuyt,Mehmet Topal, Gökhan Gönül ve Moussa Sow tüm maçlarda oynadı. Caner Erkin, Emmanuel Emenike ve Alper Potuk ise 9’ar kez sahada yer aldı.

Güncellenme: 08:11, 12/11/2014
Kartal 4 yıldızdan vazgeçemedi

FENERBAHÇE Teknik Direktörü İsmail Kartal, Ersun Yanal'ın ardından göreve başladığı günden bu yana oynanan 10 resmimaçta 19 ayrı futbolcuya forma şansı verdi. Tecrübeli teknik adam bu maçların tamamında oynattığı Dirk Kuyt,Mehmet Topal, Gökhan Gönül ve Moussa Sow'dan vazgeçemiyor.

SEZONA Süper Kupa moraliyle girmesine rağmen ilk haftalarda ortaya konulan futbol ile eleştirilen Kartal'ın öğrencileri Arena'daki Galatasaray yenilgisinin ardından toparlanarak Süper Lig'in zirvesine yerleşti. Çaykur Rizespor maçında müthiş bir tempo yakalayan Fenerbahçe, taraftarını yeniden umutlandırdı.

SARI-LACİVERTLİ takımda geride kalan 10 resmi maçta İsmail Kartal'ın diğer gözdeleri ise 9'ar maçta oynayan Alper Potuk, Emmanuel Emenike ve Caner Erkin oldu. Caner sarı kart cezalısı olduğu için Çaykur Rizespor maçında forma giymedi. Bekir İrtegün de 8 maçta hocasının güvendiği isimlerdendi.