SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

4. yıldız için savaşan F.Bahçe, ilk 9 haftayı G.Saray'ın önünde averajla lider kapattı. Bu başarının altında herkesin özverisi var. Başkan Aziz Yıldırım günlerinin büyük bölümünü kulüp ve tesis arasında mekik dokuyarak geçirdi. Yeni sezon forma satışları, 1 milyon üye projesi, Futbol A.Ş'nin çalışmaları, Finansal fair play konusunda kulüpte ekonomik disiplinin sağlanması yönünde çalışırken, oyunculara ödemelerin gecikmemesi için cebinden ödeme yaptı.

EVİNİN YOLUNU TUTTU

TEKNİK direktör İsmail Kartal, neredeyse 24 saatini tesislerde geçirdi. Evine gitmediği zamanlar oldu, oğlu babasını görmek için tesislerde kaldı. Sistemi oturtmak için gece gündüz çalıştı. İki önemli problem vardı.

1- Takımın sistemi oturmamıştı, 2- Takıma oynatmak istediği sistem Ersun Yanal'dan tamamen farklıydı. Diego ile takımın pas oyunu oynayabilmesi için yoğun mesai harcadı. Ama sonundameyvesini topladı. Ekibi şu anda lider.

AİLE ORTAMI OLUŞTU

FUTBOLCULAR tesislerde uzun saatler geçirdiler, antrenman dışında bireysel çalışmalar yaptılar. Aileleriyle fazla görüşememelerine rağmen huzursuzluk çıkarmadan sahada ellerinden geleni yaptılar. Özel hayatlarında eşlerin ve çocukların da katıldığı organizasyonlar yaptılar. Tesislerde masa tenisi, play station turnuvaları düzenleyerek arkadaşlığın üst seviyeye çıkması sağlandı. Samandıra'daki huzurlu aile ortamı başarının anahtarı olarak göze çarpıyor.