SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ersun Yanal’ın ‘Oscar’lık hikayesi

Sarı-lacivertli takımın başındayken Cardozo yerine Emenike’yi transfer eden deneyimli hoca, Karadeniz ekibinde yıldız oyuncu ile çalışacak. İkilinin arasında nasıl bir elektirik olacağı merak konusu

Güncellenme: 12:03, 11/11/2014
Ersun Yanal’ın ‘Oscar’lık hikayesi

AMKSPOR

Fenerbahçe’de buluşması beklenen Ersun Yanal ve Cardozo, Trabzonspor'da biraraya geliyor… Geçtiğimiz sezonun başında sarı-lacivertlilerin, Paraguaylı yıldızla her konuda anlaşmasına rağmen Emenike'yi tercih eden Yanal, Cardozo transferini veto etmişti. Ancak kaderin cilvesi bu iki ismi bordo-mavili ekipte buluşturuyor. Bu gelişmelerden sonramerak edilen nokta ise Paraguaylı forvet ile Yanal arasındaki iletişimin nasıl olacağı. Başarılı teknik adamın Trabzonspor'un başında çıkacağı ilk antrenmanda dikkatler Cardozo'nun üzerinde olacak.

Trabzonsporda  geldiği ilk günden itibaren kulübü ve oyuncuları sert dille eleştiren Vahid Halilhodzic'in ipi, “Cardozo ilk tercihim değildi” açıklamalarından sonra çekilmişti. Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'nun üzerine titrediği Paraguaylı forvet için Ersun Yanal'la özel bir görüşme yapacağı öğrenildi.

Yayınlanma Tarihi:07:49,