SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Dersimiz SAMBA

Riva’da toplanan milliler antrenmanlara başladı. Fatih terim ve öğrencileri, yarın Brezilya ile oynanacak hazırlık maçına iddialı hazırlanıyor. ay-yıldızlı ekip Sambacılar’ı adeta ezberliyor.

Güncellenme: 12:00, 11/11/2014
Dersimiz SAMBA

AMKSPOR

A Milli Futbol Takımı mesaiye resmen başladı. Kırmızı-beyazlılar, Riva'da bulunan Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde ilk antrenmanını dün  gerçekleştirdi. Bilindiği gibi Türkiye önce yarın akşam Brezilya ile hazırlık maçı oynayacak. Daha sonra 16 Kasım günü Kazakistan'la mücadele edecek. Euro 2016'ya gidebilmek için mucizeye ihtiyaç duyan milliler, Kazakistan'ı mutlaka yenmek zorunda. Ancak Fatih Terim ve öğrencileri Brezilya mücadelesine de önem veriyor.

İmparator, Sambacılar önünde alınacak bir galibiyetin hem bütün dünyada konuşulacağını hem de futbolcuların özgüvenini tekrar yerine getireceğini çok iyi biliyor. Bu nedenle Kadıköy'de oynanacak maçtan galip ayrılmak istiyor. Terim rakibi, öğrencilerine en ince ayrıntısına kadar ezberletiyor. Diğer yandan dün sabahki idmanda milli takım dar alanda kısa pas ve kanat organizasyonlarına ağırlık verdi.

Yayınlanma Tarihi:11:35,