SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray‘ın Brezilyalı yıldızı Felipe Melo, ülkesinin Türkiye ile oynayacağı karşılaşma öncesi açıklamalarda bulundu.

 

 

 

Son dönemdeki performansından memnun olduğunu söyleyen Melo, GS TV’ye yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Uzun yıllardır Galatasaray‘dayım ve performansımın da üst düzey olduğunu düşünüyorum, elimden geleni yapıyorum. Ama neden Milli Takım’a çağrılmadığımı ben de anlayamıyorum. Diğer taraftan da Dunga‘nın vereceği bütün kararlara saygı duyuyorum. Çünkü futbol hayatımda bana çok yardımcı olmuş bir insandır. Çok sevdiğim ve saygı duyduğum bir insandır.

Ben bugüne kadar yaptığım gibi Galatasaray‘da çalışmalarıma devam ediyorum. Niye alınmadığımı anlamadım ama Dunga‘nın kararlarına saygılıyım. Çarşamba günü çok önemli bir maç bizi bekliyor. İki tane çok kaliteli milli takım karşılaşacak. Bence bu maçta kazanan seyirciler olacaktır.”

 

 

Trabzonspor ile oynanacak maça da değinen başarılı futbolcu “Trabzonspor maçı bir derbi ve çok önemli bir maç. Ne olursa olsun taraftarımızın bizim yanımızda olması gerekiyor. Onlar bizim gücümüz ve onlar geldiği zaman çok daha iyi oynuyoruz. Şu anda puanlar eşit ve her maç bizim için bir final” dedi.

Yayınlanma Tarihi:16:23,