SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Korku

10 Kasım 2014

NE Elm Sokağı Kabusu ne Testere ne de Şeytan. Son yılların en korku dolu izlencesi Beşiktaş maçları. Gerilim bir dakika bile düşmüyor. Özellikle son dakikalarda tırnaklarınızı yiyorsunuz. Ayrıca korku dolu anlar yaşamayana da parası iade!

HEM sadece izleyici de değil, teknik direktörü ayrı, futbolcusu ayrı tedirgin.

TRİBÜNDE yöneticisi kalpten gidecek.

BAZEN soruyor taraftar kendine “Ne günahım vardı da bu korku dolu anları her maç yaşıyorum?” diye.

SONRA cevabı yine kendisi veriyor: Korkmayana kupa yok.

TABİİ korkunun nedenlerini de uzun uzun anlatmak lazım.

ÖYLE her hafta Demba Ba müthişti, Kerim inanılmazdı gibi methiyeler düzerek sorunları paspasın altına atarsak korku filminin sonu hüsranla biter.

EĞER duran topta savunma çalışılırsa, savunmanın beklerinin ileri çıkışları organize olursa, stoperler adam kaçırmazsa işler normale döner. O zaman da korku filmi Gulyabani'ye döner ve izleyene keyif verir. Hani azıcık korkarsınız, tüyleriniz diken diken olur ama sonunda kahkahayı patlatırsınız.

AKSİ durumda ise maç başladığı an hiç bitmeyecek bir korku selinin içinde bulursunuz kendinizi ve korku filminin baş aktörünün kellesi istenir.

VE en kötüsü de odur, işte o zaman korku filmi, filmlikten çıkar ve diziye döner. O zaman da ne Kerim kurtarır gemiyi ne de Demba Ba. Hatta Müslüm Baba çıksa mezarından o bile kurtaramaz.

BEŞİKTAŞ'TA birileri kalpten gitmeden aksiyen tarafların düzeltilmesi gerekiyor. Bu futbolla birkaç can kaybı yaşanabilir. Özellikle kalbi olanlar Beşiktaş'ı izlemesin!

Buraya diğer yazı alanı ajax ile gelecek