SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Burak Yılmaz’a taraftar fırçası

Performansıyla Galatasaray taraftarını kızdıran Burak Yılmaz'a şok. Taraftarlar, bir kulüp çıkışı futbolcuyu 'Önce oyna, sonra eğlen' diye fırçaladı!

Güncellenme: 10:42, 10/11/2014
Burak Yılmaz’a taraftar fırçası

Süper Lig ve Şampiyonlar Ligi’nde aldığı yenilgilerle taraftarları kızdıran Galatasaraylı futbolcular, önceki gece hiçbir şey olmamış gibi eğlence turuna çıktı.

Takvim’de yer alan habere göre; Önceki gün deplasman için Karabük’e giden Burak Yılmaz, Selçuk İnan, Tarık Çamdalı, Yekta Kutuluş ve Emre Çolak; uçaktan iner inmez Nişantaşı Sess’e gitti. Gece kulübünde eğlenen futbolcuları çıkışta büyük bir sürpriz bekliyordu. En büyük tepki, kötü performansıyla taraftarları küstüren Burak Yılmaz’a geldi.

EL HAREKETİ YAPTI!

Bir taraftar Selçuk İnan’la aynı arabaya binen Yılmaz’a; “Bir maç galip geldiniz diye eğlenmeyin. Adam gibi oynayın şerefsiz” diye bağırdı. Bu sözlere öfkelenen Burak Yılmaz, araçta kendisine laf atan taraftara el kol hareketi yaptı.

Daha da sinirlenen taraftar futbolcuya küfredince ortamı güvenlik sakinleştirdi. Burak Yılmaz ise eğlencesine Etiler Şamdan’da devam etti.

Takvim

Yayınlanma Tarihi:09:49,