SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aslan, “Vahid Halilhodzic ile birlikte değerlendirmelerde bulunduk. Toplantıda Halilhodzic ile anlaşarak sözleşmeyi karşılıklı olarak sonlandırmaya karar verdik. Hiçbir zaman kovma gibi bir yöntemi aklımızdan bile geçirmedik” yorumunda bulunmuştu. Gece de resmi ayrılık açıklaması yapıldı.

F.BAHÇE’DEN FAZLA

Yönetim bir süredir temasta olduğu F.Bahçe'nin eski hocası Ersun Yanal'la yeniden temasa geçti. Hatırlanacağı üzere Yanal, “Takımın başında bir teknik adam varken görüşme yapamam” demişti. Tecrübeli hoca, senelik 2 milyon Euro garanti paraya ‘Evet' dedi. Yanal, F.Bahçe'de son olarak 1 milyon 800 bin Dolar civarında maaş  alıyordu. Yani bordo-mavililer, bu rakamın üzerine çıktı.

1 MİLYON EURO PRİM!

Yanal yöneticilere, “Kadro yeterli. Takviyeye gerek yok. Bu takımı şampiyon yaparım” dedi. Tecrübeli teknik adam bu sezon Trabzonspor'la Şampiyonlar Ligi'ne katılma hakkını elde ederse ekstradan 500 bin Euro alacak. Önümüzdeki yıl takımı lig şampiyonu yaparsa 1 milyon Euro primi cebine koyacak. Yönetim, her türlü aksiliğe karşı  Eskişehir'in hocası Ertuğrul Sağlam'a da haber yollamıştı.

Emre Akdeniz / AMK

Yayınlanma Tarihi:10:04,