SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ta derbi operasyonu

Fenerbahçe derbisi geride kalmasına rağmen, Partizan ile oynanan maçta bile bu maçın etkisini hisseden Beşiktaş Yönetimi ve Teknik Heyeti duruma el koyma kararı aldı.

Güncellenme: 09:56, 08/11/2014
Beşiktaş’ta derbi operasyonu

Fenerbahçe derbisi geride kalmasına rağmen, Partizan ile oynanan maçta bile bu maçın etkisini hisseden Beşiktaş Yönetimi ve Teknik Heyeti duruma el koyma kararı aldı. Derbideki kavgalar nedeniyle oyuncularını Partizan maçına zor motive eden Teknik Direktör Slaven Bilic, bu nedenle galibiyete iki kat sevindi.

Bu konuda yönetime de dert yanan Hırvat hoca “Çok zor bir süreçten geçiyoruz. Üst üste zor maçlar geldi. Üstüne üstlük oyuncularım atıldı, kavgalar yaşandı. Bir an önce bu yaşananların unutulması lazım. Bu konuda yönetim de futbolcularla konuşmalı” ifadelerini kullanarak adeta yardım istedi.

Futbol Şubesi Başkanı Ahmet Nur Çebi ve Futbol A Takımından Sorumlu Yönetici Mete Vardar, Bilic'in bu haklı şikayetini dikkate alarak, Başakşehir maçı öncesi futbolcularla görüşerek geçmişe dönük tüm kötü anıların silinmesini isteyecek. Yönetim özellikle basında hâlâ Emre Belözoğlu'na yönelik haberlerin çıkması nedeniyle de bu duruma el atacak.

Hürriyet