SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sezon başında büyük ümitlerle transfer edilen Diego, F.Bahçe açısından şu ana kadar tam anlamıyla hayalkırıklığı yarattı. Bırakın gol atmayı veya asist yapmayı, genelde yedek bekledi. İşte bu durum hem taraftarları hem de futbolcuyu rahatsız etti.

ÇOK İSTİYORLAR

Brezilya basınının iddiasına göre Diego, eski kulübü Santos'la temasa geçti. Yıldız futbolcu, 2004'te Santos'tan Porto'ya transfer olarak Avrupa macerasına başlamıştı. Her zaman üst seviye takımlarda oynadı ve çok büyük paralar kazandı. Ancak F.Bahçe kariyeri şu ana kadar pek de iyi gitmedi. Brezilya basını, Santos'un Diego'yu çok istediğini belirtirken F.Bahçe'den senede kazandığı 5 milyon Euro'yu ödemesinin çok zor olduğunu yazdı.

EN GEÇ SEZON SONU

Ayrıca 3 senelik mukavele olduğu için F.Bahçe'ye de bonservis bedeli ödenmek zorunda.. Santos'un Diego'ya baskı yaparak bonservisini bedelsiz almasını istediği yazıldı. Brezilyalı futbolcu ise yeniden düzenli olarak forma giymek istiyor. İşte bu sebeple sambacının ülkesine dönebileceği vurgulandı. Bu operasyonun en geç sezon sonunda bitebileceği iddia edildi.

Yayınlanma Tarihi:08:03,