SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ünlülerden Galatasaray maçı yorumları

Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi D Grubu'nda Borussia Dortmund'a 4-1 yenilmesi, sosyal medyada geniş yankı uyandırdı. İşte ünlülerin maçla ilgili attığı tweetler. (Derleme: futbolarena)

Ebru Şancı @ebru_sanci Macta tarik camdal top oynayamadigimdan ....dikkatimi tek ceken sey kaslari oldu! Benimkinden ince valla..
Kaya Çilingiroğlu @KAYABJK Bir maçta 8 gol mü ; her maçta 4 gol mü ???
Haşmet Babaoğlu @HasmetBABA Hala 'GS pis goller yedi, bunlara hata denmez' diyerek yorumlanıyor maç... Mide bulantısı! Futbol yorumunu bıraktığıma seviniyorum
Hüseyin Karadayı @HsynKrdy Şu takım yine ego yüzünden ne hale geldi, ne desek boş...
Aydın Uğurlular @AYDIN_KUSUM Seyirci rezalet takim rezalet direktor rezalet az yediniz beter olun.
Hüseyin Avni Mutlu @Valimutlu Üzgün müyüz evet üzgünüz, her şeye rağmen Galasarayımızı seviyor muyuz evet her zaman her yerde Galatasaray. Bir gün 4munttan hesabımızı sorarız.
Semiha Yankı @SemihaYanki Sneijder karşı kaleyi yoklamaya başladı ise atar bence fenere attıklarından
Gökmen karadağ @haberaktif Nefes bile aldırmıyor bu takım bize #Galatasaray #BorussiaDortmund
Kaya Çilingiroğlu @KAYABJK Yabancı sınırlaması na en çok itiraz eden Gs ; muslera, chedjou , melo, sneijder dışında ki yabancılar nerede ??
Doğu Yücel @doguyucel Ultraslan izin verirse bir tane daha atabiliriz. Hadi bizi güldür biraz...
Atakan Kurt @atakankurt2 Muslera golde yüzde yüz hatalı. Ayağı kaydı belki ama kaymamasi için ona gore krampon seçmeliydi. Bahanesi de yok telafiside..
Hüseyin Yayman @HuseyinYayman Futbolumuz yeniden yapılandırılmazsa sanırım kriz daha da derinleşecek! Hızla bir şey yapılmalı!!!
Ertem Şener @_ertemsener Ve Galatasaray BİTTİ dedi !
Aziz Üstel @aziz_ustell Prandelli, "yahu geçerken uğradım n'aber?" diye kahveye giren adamdan farksız! "Bana bir çay" deyip masaya çöküyor; oyun seyrediyor!