SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Passolig’den yapılan açıklamada, bir hafta önce “www.passolig.com.tr”de satışa çıkan Passolig karta başvuran Fenerbahçeli sayısının 12 bine ulaştığı, kombinelerle birlikte sayının 32 bini bulduğu bildirildi.

Spor Toto Süper Lig’de 8 Kasım Cumartesi günü oynanacak Fenerbahçe-Çaykur Rizespor maçında, deplasman takım taraftarlarının da Passolig kartlarıyla alınacağı, bu maçta pilot olarak uygulanacak sistemin Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda tam anlamıyla 30 Kasım’daki Eskişehirspor maçıyla devreye gireceği kaydedildi.

Fenerbahçe taraftarının, Eskişehirspor maçıyla ilk kez takımlarının maçını izlemek için Passolig kartlarıyla bilet satın alabileceği, bu tarihten itibaren sadece Passolig Fenerbahçe kartlarıyla takımlarını statta destekleyecekleri belirtildi.

Passolig’e dahil olan Fenerbahçe’nin kartlarının 15 liradan satışa çıktığı, bu bedelin 6,3 lirasının kartlara otomatik olarak geri ödeneceği duyuruldu.

Bu arada Fenerbahçe Kulübü, Çaykur Rizespor maçı için günlük geçici kombine kart satışlarına Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı gişelerinden başlandığını açıkladı.