SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aziz Yıldırım’dan İsmail Kartal’a…

Aziz Yıldırım'dan İsmail Kartal'a: "Çok yerinde hamleler yaptın. Hakem Caner'i atmaya yer aradı ve her faule sarı çıkardı. Türkiye'nin en iyi takımının kim olduğunu herkes gördü."

Güncellenme: 10:08, 04/11/2014
Aziz Yıldırım’dan İsmail Kartal’a…

Beşiktaş derbisini ailesiyle birlikte evinde takip eden Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, karşılaşma sonunda İsmail Kartal ve oyuncularını arayarak galibiyetten dolayı tebrik etti.

Maçtan önce de söylediği gibi Beşiktaş galibiyetinden sonra önlerinin açık olduğunu belirten Yıldırım, “Türkiye’nin en iyi takımının kim olduğunu herkes gördü. Aldığımız 3 puanla hem lider olduk hem de psikolojik üstünlüğü ele geçirdik” dedi.

“OYUNA GELMEDİNİZ, HELAL OLSUN” Başkan Yıldırım’ın maç içinde de İsmail Kartal’ın hamlelerinden oldukça memnun kaldığı belirtildi. Sakatlanarak maça devam edemeyen Emre’nin yanı sıra sarı kartı bulunan Caner’i oyundan alması nedeniyle Kartal’ı tebrik eden Yıldırım “Zaten hakem ikinci yarıda bizden adam atmaya yer aradı. Neredeyse her faule sarı kart çıkardı. Oyuna gelmediniz ve maçı 11 kişi bitirdiniz. Hepinize helal olsun” diye konuştu “EMENİKE’YE ÖZEL TEBRİK” Hafta içerisinde Emmanuel Emenike ile neredeyse her antrenman öncesi ve sonrasında görüşmeler yapan İsmail Kartal, derbide 1 gol 1 asistle yıldızlaşan oyuncusunu özel olarak tebrik etti.

Soyunma odasında gidip Emenike’ye sarılan Kartal “İşte sen busun. Moralini yüksek tuttuğunda her şey istediğin gibi olacak. Saha dışı etkenlere kafanı takma. Odaklan ve işini yap. Bunu yaptığın sürece senden iyisi yok”ifadelerini kullandı.

Milliyet