SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ronaldo ve Ramos’un zor anları…

Real Madrid'in iki yıldızı Cristiano Ronaldo ve Sergio Ramos, Grenada maçı sonrası küçük bir taraftarın ilgisi karşısında zor anlar yaşadı.

Güncellenme: 15:44, 03/11/2014
Ronaldo ve Ramos’un zor anları…

Tarık ERYİĞİT / DIŞ HABERLER

Real Madrid’in Grenada deplasmanından 4-0 galip dönerek liderlik koltuğunu Barcelona‘dan devraldığı karşılaşma sonrasında ilginç görüntüler yaşandı.

 

Maçın son düdüğü ile birlikte sahaya giren Granada taraftarları, Real Madrid‘in yıldızlarına güç anlar yaşattı. Güvenlik görevlilerin yetersiz kaldığı sevgi gösterilerinde en çok zorlanan isimler Cristiano Ronaldo ve Sergio Ramos oldu. Minik bir taraftar, sarıldığı iki yıldızdan ayrılmayı kabul etmeyince güvenlik görevlileri araya girmek zorunda kaldı.

MİNİK TARAFTARDAN KURTULAMADILAR

İlk olarak Ronaldo‘ya yapışan minik taraftar, Portekizli yıldızın ısrarlarına rağmen sarılmayı sürdürdü. Taraftarın sıkı sıkıya sarıldığı Ronaldo, kurtulamayacağını anlayınca güvenlik görevlilerinden yardım istedi. Bu sırada minik taraftarın abisi de gelince kısa süreli bir gerilim yaşandı.

 

Ronaldo‘nun güç bela kurtulduğu aynı minik taraftar, bu kez Ramos‘a yapıştı. İspanyol savunmacı da tıpkı Ronaldo gibi minik taraftarın kollarının arasından sıyrılmayı bir türlü başaramadı. Yine devreye giren güvenlik görevlileri, Ramos‘u da kurtararak futbolcuların soyunma odasına gitmelerini sağladı.

Yayınlanma Tarihi:15:43,