SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

FB TV’den Bilic’e ağır suçlama

FBTV, derbi sonrası isim vermeden Fenerbahçeli Emre Belözoğlu'nun kendisine küfür ettiğini ileri süren Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic'i suçladı.

Güncellenme: 23:55, 03/11/2014
FB TV’den Bilic’e ağır suçlama

Yayınlanan haberde, Bilic’in Fenerbahçeli futbolcuları tahrik ve taciz ettiği ileri sürüldü.

Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanan ve Sarı-Lacivertliler’in 2-0’lık galibiyetiyle sonuçlanan dev maçın gerginliği bitmiyor.

Karşılaşmadan önce Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın ve Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın yaptığı sert açıklamaların ardından, karşılaşma sırasında da iki takım oyuncuları arasında gerginlik yaşanmış, hatta Bilic de kavgaya dahil olmuştu.

BILIC: HAKEM MAÇI ÖLDÜRDÜ

Mücadele sonrası basın toplantısında konuşan Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, hakem Bülent Yıldırım’ı sert sözlerle eleştirerek “Maçı öldürdü” ifadesini kulanmıştı. Başkan Fikret Orman da “Artık tavrımızı değiştireceğiz” diyerek tepkisini dile getirmişti.

OLCAY’IN KIRMIZI KARTINDAN SONRA ORTALIK KARIŞTI

Olcay Şahan’ın, Emre Belözoğlu’na yaptığı hareketin ardından kırmızı kart görerek oyun dışı kaldığı pozisyonun ardından saha içinde ufak çaplı bir kavganın yaşandığı, devre arasında da sinir harbinin soyunma odası koridorlarında Bilic ile Emre’nin kapışmasına kadar gittiği maçtan bir gün sonra FB TV, haber bülteninde bir haber yayınladı.

Haberde, maç sırasında çekilmiş görüntülere yer verildi ve Slaven Bilic’in önce Alper Potuk’u, ardından da Emre’yi tahrik ve taciz ettiği ileri sürüldü. Bilic’in, özellikle Emre’nin üzerine oynayarak oyuncuyu olumsuz etkilemek için uğraştığının iddia edildiği haberde hakem Bülent Yıldırım’ın, Bilic’i cezalandırmaması da eleştirildi.

Yayınlanma Tarihi:23:33,