SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Saray’da operasyon

12 milyon Euro’ya alınan ancak bir türlü patlama yapamayan Bruma, ocak ayında 3’e 5’e bakmadan satılacak. Bekleneni veremeyen Pandev ve Dzemaili de yollanacak

Güncellenme: 13:54, 02/11/2014
Saray’da operasyon

Sarı Kırmızılı kulüp devre arasında üç yabancı futbolcuyla birden yollarını ayırmaya hazırlanıyor. Bileti kesilen ilk isim Bruma olacak. Fatih Terim döneminde 12 milyon Euro'ya alınan Portekizli, bir türlü beklenen patlamayı yapamadı. Geçen sezon ciddi bir sakatlık geçiren Bruma'ya Prandelli de bir şans vermek istedi. Ancak 20 yaşındaki orta saha bunu da değerlendiremedi. Cimbombu futbolcuyu 3'e 5'e bakmadan satmaya karar verdi.

İtalyan Tuttosport gazetesi tarafından “Avrupa'nın gelecek vaadeden 40 futbolcusu” arasında gösterilen genç yıldıza 10 milyon Euro civarında olmasa da mutlaka teklif gelmesi bekleniyor. Bu nedenle Galatasaray, Bruma'yı elden çıkarırken zorlanmayacak gibi görünüyor. Yeni yönetim, Napoli'den gelen Pandev ve Dzemaili'yi de yollayacak. Bekleneni veremeyen ikilininmenajerleriyle en kısa sürede temaslara başlanacak.

AMK

Yayınlanma Tarihi:11:55,