SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hollandalı yıldız kararını verdi

Kulüp içinde sadece Aysal’la görüşen Sneijder, şimdi yapayalnız kaldı. Eski başkanın kontrat uzatma sözünü, yeni yönetimin görmezden gelmesi onu rahatsız etti. Son yaşanan kamp olayı da Sneijder’i çıldırttı.

Güncellenme: 09:59, 02/11/2014
Hollandalı yıldız kararını verdi

Sarı Kırmızılı takımın süper yıldızı Wesley Sneijder hakkında taraftarı üzecek gelişmeler yaşanıyor. Tecrübeli orta sahanın ocak ayında ayrılmaya karar verdiği belirtiliyor. Peki Sneijder bu noktaya nasıl geldi? Öncelikle Hollandalı yapayalnız kaldı. Olumlu olumsuz her durumda sadece Ünal Aysal ve transferinde büyük emeği olan Lutfi Arıboğan'ı muhatap kabul eden, başka kimseyle görüşmeyen Sneijder ikilinin gidişiyle yapayalnız kaldı.Terim ve Mancini'yi es geçip hep Aysal'la konuşan yıldız isim, Prandelli'ye de aynı tarifeyi uygulayınca hocasının da tepkisini çekti.

SMS’LE BİLDİRDİLER

Eski başkan Aysal'ın kontrat uzatma sözünü yeni yönetimin görmezden gelmesi de Sneijder'i çok rahatsız etti. Seneliği 4 milyon Euro'dan 3 yıl daha nikah tazelemeyi uman Hollandalı, son yaşanan kamp olayıyla da çileden çıktı. Kasımpaşa maçından önce takımın 3 gün kampa alınması, dahası bunun kendisine sms yoluyla bildirilmesi yıldız futbolcuyu sinirlendirdi. Sneijder'in şimdi yönetimle görüşmeye hazırlandığı, devre arasında gelecek teklifleri değerlendirmek için izin isteyeceği öğrenildi.

AMK

Yayınlanma Tarihi:09:47,