SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bilic zafere kilitlendi

Hırvat hoca 4 derbi oynadı, G.Saray’a 2 kez yenildi, Fener’le de 2 kez berabere kaldı. Yarın için galibiyetten başka bir sonuca tahammülü olmayan Slaven Bilic oyuncularına, “Siz de başka bir şey düşünmeyin” dedi

Güncellenme: 12:01, 01/11/2014
Bilic zafere kilitlendi

Ersoy ÖZDEM / AMKSPOR

Geçen sezonun başında takımı devralan Slaven Bilic, Beşiktaş'ta henüz derbi kazanamadı. Deneyimli teknik adam, 4 derbi oynadı. Siyah-beyazlılar bumaçlarda Galatasaray'a 2 defa yenildi. Fenerbahçe'yle de 2 kez berabere kaldı. Özellikle geçen sezon Kadıköy'de oynanan ve 3-3 bitenmaçta kaçan galibiyet, Bilic'i çok üzmüştü. Hırvat hoca bu kez sahadanmutlu ayrılmak istiyor. Yarın için galibiyetten başka bir sonuca tahammülü olmayan Bilic oyuncularına, “Siz de başka bir şey düşünmeyin”  diyor.

3 PUANDAN FAZLASI

Dün yapılan antrenman öncesinde öğrencileriyle 20 dakika süren bir toplantı yapan Bilic'in, adeta beyin yıkadığı öğrenildi. 46 yaşındaki çalıştırıcının, “Bu galibiyete çok ihtiyacımız var. Başta taraftarlar olmak üzere herkes bizden 3 puan bekliyor. Maç öyle bir döneme denk geldi ki kazanmamız halinde 3 puandan daha fazlasına sahip olacağız. Hem Erciyes maçının yaralarını saracağız hemde liderliğimizi devam ettireceğiz” dediği belirtildi.

Yayınlanma Tarihi:11:40,