SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş cephesinden sert yanıt

Derbi öncesi Fenerbahçe ve Beşiktaş arasında gerilimli atışmalar yaşanıyor. Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin Albayrak, Aziz Yıldırım'ın açıklamalarına sert yanıt verdi.

Güncellenme: 10:51, 01/11/2014
Beşiktaş cephesinden sert yanıt

Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin Albayrak, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın “Beşiktaş'ın ekonomik olarak arkası boş” şeklindeki açıklamasına karşılık verdi:

“Geldiğimiz nokta ortada. Her şeyimizi, herkesin gözünün önünde yapıyoruz. Gizli saklı işimiz yok. Stadımızı kendimiz yapıyoruz. Gücümüz olmasa, kendimize güvenmesek bunlara kalkışmazdık.”

“Bu, Beşiktaş yönetiminin ayak sesleridir. Güçlü bir şekilde geliyoruz. Tabii rakiplerimiz de bizim bu gücümüzden korkarak haklı olarak kendileri de ona göre konuşuyorlar. Herkes kendi işine baksın.”

BU MAÇI ALACAĞIZ BAŞKA YOLU YOK

“Başkanımız Fikret Orman, yaptığı basın toplantısında son derece açık ve net konuştu. Çok önemli mesajlar verdi. Bizim üslubumuz ortadadır.”

“Derbi tabii ki zorlu geçecek. Ancak, takımımıza güveniyoruz. Kesinlikle bir endişemiz, şüphemiz bulunmuyor. Taraftarın da dediği gib; ‘Bu maçı alacağız başka yolu yok!'”

Bugün

Yayınlanma Tarihi:10:28,