SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şota’ya o G.Saray sorusu sorulunca…

Galatasaray maçı öncesi bir mülakat veren Kasımpaşa teknik direktörü Şota Arveladze, sarı kırmızılıların 1 ayda 12 gol yediğinin hatırlatılması üzerine ilginç bir tepki verdi.

Güncellenme: 10:17, 31/10/2014
Şota’ya o G.Saray sorusu sorulunca…

Kasımpaşa Teknik Direktörü Şota Arveladze, zorlu Galatasaray maçı öncesi soruları yanıtladı.

Galatasaray’ın Prandelli'ye sahip çıkan Şota, “Ben anlamıyorum, Galatasaray liderin sadece 1 puan gerisinde, ayrıca lig uzun bir maraton. Medyanın yarattığı bu baskı niye?” ifadesini kullandı.

Hafta içindeki kupa mücadelesinde farklı oyunculara görev verdiğini hatırlatan Gürcü çalıştırıcı, “Maçın cuma günü oynanması bizim için iyi olmadı. Çünkü hazırlanmak için az bir süremiz vardı. Yine de iyi bir maç bekliyorum. Açık oynayan iki takım karşı karşıya gelecek. Güzel bir statta, güzel bir atmosferde mücadele vereceğiz” dedi.

“AMAN ALLAH KORUSUN”

Kendine has üslubuyla medyaya da sitemde bulunan Şota, “Bu arada Galatasaray maçı öncesi medya bizim de bu ligde oynadığımızı hatırladı ve oyuncularımla söyleşiler yaptı. Futbolcularım için iyi bir deneyim oldu” açıklamasını yaptı.

Şota, “Hocam, medyaya sitem edip, Prandelli'ye sahip çıkıyorsunuz. Peki sizin takım 1 ayda 12 gol yese ne yapardınız” diye sorulması üzerine ise, “Aman Allah korusun!” cevabını verdi.

Fanatik