SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İsmail Kartal kararını verdi

Brezilyalı yıldız ile özel bir görüşme yapan teknikdirektör İsmail Kartal,‘Seni kazanmayı düşünürken, derbiyi kaybetmek istemiyorum”diye konuştu.

Güncellenme: 09:17, 31/10/2014
İsmail Kartal kararını verdi

SEZON ilk yarısındaki son derbisine hazırlanan Fenerbahçe'de ilginç gelişmeler yaşanıyor. Sarı-lacivertli takıma büyük umutlarla transfer edilen ve geride kalan 5 haftada beklenen performansına ulaşamayan Diego Ribas, teknik direktör İsmail Kartal ile dün sabah idmanından sonra konuştu.

ZAMANA İHTİYAÇ VAR

DERBİDE oynamak istediğini dile getiren Diego Ribas'ın sırtını sıvazlayan İsmail Kartal, ilk onbir için umut vermedi ve kibarca ‘bizimle değilsin'mesajı verdi. Diego ile sohbetine ‘bizim için çok önemli bir oyuncusun' diye başlayan Kartal, ‘Zamana ihtiyacın var, senden yararlanacağım” dedi. Atmosfer farklı olur

BEŞİKTAŞ maçının önemine dikkat çeken tecrübeli çalıştırıcı sözlerini şu cümlelerle tamamladı: Çok iyi çalıştığının farkındayım. Fizik olarak da iyi noktaya gelmek üzeresin. Ancak büyük maçların atmosferi farklı olur. Seni kazanmak isterken, kayıp vermek istemiyorum.