SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’ın Kasımpaşa’yı 2-1 mağlup ettiği karşılaşmanın ardından Hamit Altıntop açıklamalarda bulundu. Tecrübeli oyuncu, oynadıkları futboldan memnun olmadıklarını söylerken, Galatasaray’a yakışacak oyunu ilerleyen günlerde sahaya yansıtmaya çalışacaklarını ifade etti.

‘Oynadığımız futboldan memnun değiliz. Özgüvenimiz yok, yeteneğimizi yüzde yüz ortaya koyamıyoruz. İlk devre maç ortadaydı, defans anlamında 1-2 hata olsa da Kasımpaşa iyi hücum hattına göre iyi defans yaptık. 2. devre iyi reaksiyon gösterdik, bir takım için bu önemli. Kişilik olarak, karakter olarak sahaya yansıtmaya çalıştık bir şeyleri, oynadığımız futbol iyi olmasa da. Dediğim gibi, önce sonuçlara bakacağız, sonra da Galatasaray’a yakışacak oyunu sahaya yansıtacağız inşallah.”

“FAZLA ABARTMAYALIM KASIMPAŞA’YI”

“Ben inanıyorum ki, buradaki futbolculara mental ya da duruş anlamında bir şey söylemeye gerek yok. Sonuçlar iyi olmayınca özgüven sarsılıyor. Herkes ilk başta kendisinde hatayı arayacak. İyi oynamayabilirsiniz, iyi takıma karşı oynadık, fazla abartmaya gerek de yok Kasımpaşa’yı ama, kopuk oynayan bir takım. Bugün takım halinde iyi oynadılar ve ben şaşırdım bu anlamda. Hedef şampiyonluk ve o yol da uzun bir yol.”