SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aslan’a bir büyük transfer!

Duygun Yarsuvat önceki akşam takımla yenilen yemeğe damgasını vurdu. İçki isteyen G.Saray Başkanı Florya’da olmadığını öğrenince rakı getirtti ve kadehini kaldırıp, “Bundan sonra serbest” diyerek espriyi patlattı.

Güncellenme: 11:50, 31/10/2014
Aslan’a bir büyük transfer!

Sarı-Kırmızılı kulüpte Duygun Yarsuvat rüzgarı… Ünal Aysal'ın ardından G.Saray'da başkanlık koltuğuna oturan 77 yaşındaki futbol adamının önceki akşam takımla yediği yemeğin perde arkasını gazeteniz AMK açıklıyor. Neşe içinde geçen esprili gecenin yıldızı Yarsuvat'tı… G.Saray Başkanı Florya'daki buluşmada içki istedi, ancak görevlilerden “Burada yok” cevabını alınca içki getirilmesini talep etti ve “Bundan sonra serbest” diyerek espriyi patlattı. Yemeğin anlam ve önemini dile getiren bir konuşma yapan Duygun Yarsuvat kadehini kaldırıp “F.Bahçe, Beşiktaş ve G.Saray hepsi birer büyük kulüp. Ancak bizim farkımız aile olmamız. İşte bu yüzden hep beraber içelim” dedi.

Yarsuvat, seçildikten sonra verdiği bir röportajda başkan olmasının rutin yaşantısını değiştirmeyeceğini belirtip, “Sigara böreği de yiyeceğim. Beyaz sıvıdan da içeceğim. Hayatımın geri kalanına devam edeceğim. Bunca sene bunu yapmışım. Yaptığım şeylerden neden vazgeçeyim?” ifadesini kullanmıştı.