SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, eski başkan Ünal Aysal ve ekibini zehir zemberek sözlerle eleştirdi: “Futbolcuların her birine ayrı ayrı vaatlerde bulunup kafalarını karıştırmışlar. Birtakım sözler verip ondan sonra ortadan kaybolmuşlar. Takımı yalnız bırakmışlar. Böyle yöneticilik olmaz.”

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, Kasımpaşa’yı 2-1 yendikleri maçın ardından, eski başkan Ünal Aysal ve yöneticilere ağır eleştiriler yöneltti. GSTV canlı yayınında konuşan Albayrak, sarı kırmızılı takımın kötü duruma düşmesinin tek sorumlusunun Aysal yönetimi olduğunu söyledi. Aysal ve ekibine yönelik bazı suçlamalarda da bulunan Albayrak, şöyle konuştu:

Böyle yöneticilik olmaz. Futbolcuların kafaları karıştırılmış. Her birinine ayrı ayrı vaatler verirsen olur mu! Birine ‘seni kaptan yapacağım’, öbürüne de ‘seni kaptan yapacağım’ dersen ve ondan sonra hiç ortada görünmezsen böyle olur.

Yöneticiler birbirini kıskanmayacak, Başkan yöneticiyi kıskanmayacak, yönetici teknik direktörü kıskanmayacak

Sneijder’in takımdan ayrılacağı iddialarını yanıtlayan Albayrak, “Sneijder Galatasaray’ın çok değerli bir futbolcusudur, onun gibi bir futbolcuyu niye kaybetmek isteyelim… Geçen sene ben burda olsaydım Drogba’yı kaybeder miydik? Gazeteciler ile birlikte oturup yemek yiyeceğiz. Herşeyi öğreneceksiniz. Sneijder hakkında bir problemimiz yok” ifadelerini kullandı.

“SABRİ’Yİ KAZANDIK, MAÇIN…”

Taraftar ve Sabri hakkında konuşan başkan yardımcısı, “Taraftarlarımız bizi yanlız bırakmasın. Futbolcularımıza iyi günde kötü günde destek olmak lazım. Taraftarlarımız 2.yarıdaki takımı özlüyor. Son dakikada gelen gol bizi çok mutlu etti. Sabri’yi kazandık maçın en istekli oyuncusuydu. Özlediğimiz Galatasaray’ı en yakın zamanda yakalayacağız” diye konuştu.

 

Yayınlanma Tarihi:23:03,