SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Prandelli’den olay sözler!

Galatasaray'da hedef adam haline gelen, yeni başkan Duygun Yarsuvat, “Devam edeceğiz” dese de kredisi sınırlı olan Prandelli, kapalı kapılar ardında yaşananları yakın dostlarıyla paylaştı.

Güncellenme: 10:12, 30/10/2014
Prandelli’den olay sözler!

Sarı- Kırmızılı takımdaki en büyük sıkıntının sistem ya da taktik eksiklik olmadığının altını çizen deneyimli hoca, Florya ve soyunma odalarındaki havayı şu cümlelerle anlattı:

‘Büyük fırtınalar kopuyor'

“Evet, sıkıntılıyız. İstediğimiz sonuçları alamıyoruz ve dolayısıyla da taraftarımızı memnun edemiyoruz. Ancak benim Galatasaray'da yaşadıklarım bununla sınırlı değil. Maçlardan önce ve sonra tesislerde, soyunma odalarında büyük fırtınalar kopuyor. Gerçekten de büyük bir moral bozukluğu var. Çünkü futbolcularıma uzun süredir ödeme yapılmıyor. Ben diğer sorunların yanında bir de bunlarla uğraşıyorum. Onları teselli etmeye, zor da olsa sahaya çıkmaları konusunda ikna etmeye çalışıyorum, sürekli konuşuyorum…”

‘Umarım yeni yönetim çözer'<

“Galatasaray olarak rakibe karşı nasıl bir taktikle, felsefeyle sahaya çıkacağımızı düşünmem, bunun üzerine kafa yormam gerekirken ben takımım, futbolcularım sahaya çıkıyor diye seviniyorum. Doğrusunu söylemek gerekirse bu konuda onları haklı da buluyorum. Uzun süredir paralarını alamadıkları için gerçek performanslarını sahaya yansıtamıyorlar, kafaları başka alanda. Umarım bu sorunumuzu yeni yönetim bir an önce çözer.”

Fanatik

Yayınlanma Tarihi:09:44,