SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da Yanal sesleri

Fenerbahçe'nin eski hocası Ersun Yanal, Galatasaray’ın yeni yönetimiyle temaslara başladı. Aldığı ilk yanıt “Senin işin imkansız değil ama zor. Çünkü sana sıcak bakmayan önemli bir kesim var” şeklinde oldu.

Güncellenme: 10:25, 30/10/2014
Galatasaray’da Yanal sesleri

Fenerbahçe eski teknik direktörü Ersun Yanal adeta 4 koldan Galatasaray'ı kovalıyor. Hatta Galatasaraylı bazı idarecilerle temas kurdu ve şampiyonluk sözü verdi. Ancak Galatasaray'dan beklediği yanıtı şimdilik alamadı.

Ersun Yanal'a “Senin işin imkansız değil ama çok zor görünüyor. Camiada sana sıcak bakmayan, teknik direktörlüğüne muhalif önemli bir kesim var” denildiği öğrenildi. Taraflar arasındaki görüşmeler noktalanmadı ancak Yanal'ın daha önce çalıştığı takımlarda Galatasaray ile sorunlar yaşadığı biliniyor.

AVANTAJLARI DA VAR

Bu arada Ersun Yanal ile Galatasaray arasındaki görüşmelere kulübe yakın bir iş adamı da aracılık ediyor. Yanal'ın dezavantajı kendisine camiadaki olumsuz bakış acısı olsa da bazı avantajları da yok değil.

Fenerbahçe'yi ilk yılında şampiyon yapması, Selçuk İnan (Manisaspor-Trabzonspor), Hakan Balta (Manisa), Umut Bulut (Trabzonspor), Tarık Çamdal, Veysel Sarı (Eskişehirspor) gibi önemli silahların teknik direktörlüğünü üstlenmiş olması gibi artıları da bulunuyor.

Bugün

Yayınlanma Tarihi:10:23,