SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bilic’ten Kartal’a cevap

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Biliç, Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal'ın yaptığı açıklamalara reaksiyon göstermeyeceğini söyledi.

Güncellenme: 14:51, 30/10/2014
Bilic’ten Kartal’a cevap

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal‘ın yaptığı açıklamalara reaksiyon göstermeyeceğini ve pazar gününü yine zirvede tamamlamak istediklerini ifade etti.

 

Bilic sabah yapılan antrenman sonrası basın mensupları ile kısa bir sohbet toplantısı yaptı. Hırvat çalıştırıcı, İsmail Kartal‘ın, “Beşiktaş‘ın en iyi takım olduğuna katılmıyorum, bu kişiden kişiye değişir. Türkiye‘nin en iyi oynayan takımlarından bir tanesi, benim takımım” açıklamasına cevap vermeyeceğini belirtti.

Bilic, İsmail Kartal ve pazar günü oynanacak derbi ile alakalı olarak şu açıklamada bulundu:

İsmail Kartal‘ın ne demesini bekliyorsunuz ki. Bunlar İsmail hocanın görüşüdür ve ben buna saygı duyarım, ancak reaksiyon veremem. Fenerbahçe‘ye saygı duyuyorum çünkü, onlar geçen sezonun şampiyonu. Pazar günü çok büyük bir maç oynanacak. Bizim için de çok önemli. Gökhan Töre‘yi kullanamayacağız. Son maçta hem Töre‘nin atılmasından dolayı hem maçı kaybetmiş olmaktan dolayı çok üzgünüz. Bir daha bunun tekrarlanmasına kesinlikle izin vermememiz gerekiyor. Bu sene ile ilgili gayet iyi devam eden bir performansımız var. Bu maça gayet iyi bir şekilde hazırlanıyoruz. Lideriz, zirvedeyiz, iyi oyunu, iyi performansı devam ettirip yine zirvede kalmak hedefimiz.”