SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Başakşehir mağlubiyetinin ardından Sportif A.Ş'de yöneticilik yapacak olan Ali Dürüst'le birlikte Mustafa Denizli ile masaya oturan, alınan olumsuz yanıt sonrasında Fatih Terim'i tekrar göreve getirmek için kolları sıvayan Albayrak, İtalyan hocaya 2 maçlık süre verdi.

PARA ÖNEMLİ DEĞİL

Yani ligdeki ligde yarın oynanacak Kasımpaşa ve Şampiyonlar Ligi'ndeki salı günü yapılacak Borussia Dortmund karşılaşmalarında da takımda olumlu bir gelişme yaşanmazsa, kendisiyle yolların ayrılacağı Prandelli'ye iletildi. Ancak İtalyan hoca ayrılık fikrine çok da sıcak bakmıyor. Albayrak'la yaptığı görüşmede kendisi için paranın önemli olmadığını dile getiren Prandelli'nin “Ancak başkan isterse istifa ederim. Buraya para için gelmedim. İçinde bulunduğumuz durumu düzeltmek için elimden geleni yapacağım. Kanıtlamam gereken şeyler var. Kendimi ispat edeceğim” dediği ortaya çıktı.

KADROYU KİM YAPACAK

Hocasının işine son verdikten sonra, “Takımı maça ben çıkaracağım” diyen Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav ve kadroya direk karıştığı iddia edilen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'dan sonra şimdi de Abdurrahim Albayrak'ın Florya'da Cesare Prandelli ile birlikte kadroyu hazırladığı öne sürüldü. Bir antrenör edasıyla Prandelli'nin yanından hiç ayrılmayan Albayrak'ın bazı oyunculara şans tanınması için İtalyan teknik adamla konuştuğu da gelen haberler arasında.

Yayınlanma Tarihi:08:34,