SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yarsuvat Sabri’ye el öptürmedi

Galatasaray'da afferilerek takımla çalışmalara başlayan Sabri Sarıoğlu, Başkan Duygun Yarsuvat'ın elini öpmek isteyince, Başkan "Dur yaşlı göstereceksiniz" diyerek espri yaptı.

Güncellenme: 00:34, 30/10/2014
Yarsuvat Sabri’ye el öptürmedi

Duygun Yarsuvat ve yönetimi akam Florya’ya giderek, futbolcularla tanısştı ve takıma moral verdi. Başkan Yarsuvat, “Galatasaray'da oynamanın bu formayı giymenin ayrıcalığını her zaman hissedin. Hepinize güveniyorum” dedi.

Galatasarayımız’da 25 Ekim’de yapılan seçimde başkanlığa seçilen Duygun Yarsuvat ve yönetimi, Kasımpaşa maçı için Florya’da kampa giren futbol takımı ile bir araya geldi.

Akşam yapılan antrenman sonrasında yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Florya’ya çıkarma yapan Yarsuvat, beraberinde olan Ali Dürüst, Abdurrahim Albayrak ve diğer yöneticilerle birlikte, futbolcular, aileleri ve teknik heyetinde yer aldığı yemeğe katıldılar.

Yemekte teknik direktör Cesare Prandelli, kaptan Selçuk İnan’la bir arada oturan Başkan Duygun Yarsuvat’ın, yemeğe katılan tüm oyuncular ve yakınlarıyla tek tek tokalaşması ve sıcak konuşmalar yapması ise dikkatleri çeken bir başka konu oldu.

Başkan Duygun Yarsuvat, yemek sonunda yaptığı konuşmada “Biz Galatasarayız ve diğerlerinde farklıyız. Bizim burada oluşumunuz ana nedeni başarı. Başarı da sezon sonunda dördüncü yıldıza ulaşmak.

Ancak lütfen sahada yaptığınız işten, oyununuzdan keyif alın. Geçmiş yıllardaki başarılar aile ortamından ve arkadaşlıktan geldi. Lütfen hiçbir şeyden korkunuz olmasın. Kötü sözlere kulağınızı tıkayın. Ben ve arkadaşlarım her zaman sizin yanınızda olacağımıza, tüm sorunlarınıza yardımcı olacağımıza söz veriyorum.

Ailenizle burada mutlu olun ve burada geçirdiğiniz yıllardan keyif alın. Ben soyunma odasına inen bir başkan olmayacağım. Sizlerle bir şey konuşmak istersem Florya'ya evimize geleceğim. Galatasaray'da oynamanın bu formayı giymenin ayrıcalığını her zaman hissedin. Hepinize güveniyorum” diye konuştu.

Skorer

Yayınlanma Tarihi:23:28,