SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Real Madrid‘in yıldızı James RodriguezCristiano Ronaldo gibi yılda 60 gol atmayacağını bu nedenle taraftarların kendisinden çok gol beklememesini söyledi.

Cadena Ser‘e konuşan Kolombiyalı, “Real Madrid’e bir an önce adapte olmam gerektiğini biliyordum. Fakat hala oyunumu geliştirmem gerekiyor.” dedi.

Kendisinin golcü bir oyuncu olmadığını söyleyen James, “Tabi ki gol atmayı seviyorum ama insanların benden Ronaldo gibi sezonda 60 gol atmayı beklememeleri lazım.” ifadelerini kullandı.

Takım arkadaşına övgülerde bulunan genç futbolcu, “Ronaldo benim için dünyanın en iyisi. O adeta gol makinesi. Bu gerçeği kimse inkar edemez. Cristiano’nun futbolu kadar kişiliği de mükemmel.” dedi.

Angel di Maria’nın takımdan ayrılmasıyla o bölgede daha çok görev alan James, üzerindeki baskının farkında olduğunu ve Real Madrid’de güzel işlere imza atacağını belirtti.

Yıldız oyuncu son olarak, Real Madrid’de oynayan futbolcuların kalitesinin bildiğini söylemesine rağmen Isco’nun yeteneğinin kendisini çok şaşırttığını söyledi.

Goal