SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Halilhodzic idmanı kapadı

Trabzonspor Teknik Direktör Vahid Halilhodziç, yaşanan son gelişmelerin ardından antrenmanları basına ve taraftara kapattı. Boşnak teknik adamın, özellikle Zeki Yavru ve Mustafa Yumlu olayından sonra oyuncularını Akhisar Belediyespor maçına daha iyi konsantre etmek için böyle bir karar aldığı öğrenildi.

Güncellenme: 15:31, 29/10/2014
Halilhodzic idmanı kapadı

Bordo mavili takımda Zeki Yavru ve Mustafa Yumlu’nun yönetim kurulu tarafından süresiz olarak kadro dışı bırakılması, sezon başından bu yana istenilen sonuçlar alınamadığı için hedef tahtasına konulan oyuncuların sinirlerini iyice gerdi. Takım içinde çeşitli gruplaşmalar olduğu ileri sürülürken, son gelişmeler de oyuncuların moralini alt üst etti. Teknik direktör Vahid Halilhodziç de çareyi, antrenmanları basına kapatmakta buldu.

Sezon başından bu yana büyük bölümünü basına kapalı gerçekleştirdikleri antrenmanları, milli maç arası ve ardından gelen Mersin İdmanyurdu ve Lokeren galibiyetlerinden sonra açık olarak gerçekleştiren Boşnak teknik adam, son gelişmeleri üzerine yeniden eski sisteme döndü.

CUMHURİYET BAYRAMINI KUTLADILAR

Trabzonspor, bir günlük iznin ardından Akhisar Belediyespor maçı hazırlıklarına bu sabah yaptığı antrenmanla yeniden başladı. Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde teknik direktör Vahid Halilhodziç yönetiminde basına kapalı olarak gerçekleştirilen çalışma öncesinde, bordo mavili oyuncular Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Türk bayrağıyla poz verdi.

ASBAŞKANDAN HALİLHODZİÇ’E DESTEK

Trabzonspor Asbaşkanı Ali Kemal Başaran, Gaziantepspor maçı sonrası oyuncu seçimleri nedeniyle yeniden hedef tahtasına oturtulan Vahid Halilhodziç’e sahip çıktı. Bir teknik adamın bu kadar kısa sürede yerden yere vurulamayacağını belirten Başaran, şunları söyledi:

“Bir hocaya sabredilir, beklenilir. İki sağ ayaklı oyuncuyu solda oynattı diye hocanın bileti kesilmez. Vahid hocayı bu şekilde ezdirmeyiz, yedirmeyiz. Daha önce de göreve geldiğinde takımı alt sıralardan alıp yukarı taşıdı. Sabredip beklemek lazım. Noksanlık gördüğümüzde bizim de konuşacağımız zamanlar elbette olur. Ama hocayı şu anda yerden yere vurmak doğru değil.”

Yayınlanma Tarihi:15:26,