SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Florya’ya çıkarma yaptılar

Galatasaray'da 25 Ekim'de yapılan seçimde başkanlığa seçilen Duygun Yarsuvat ve yönetimi, Kasımpaşa maçı için Florya'da kampa giren futbol takımı ile bir araya geldi.

Güncellenme: 22:21, 29/10/2014
Florya’ya çıkarma yaptılar

Galatasaray’da 25 Ekim’de yapılan seçimde başkanlığa seçilen Duygun Yarsuvat ve yönetimi, Kasımpaşa maçı için Florya‘da kampa giren futbol takım ile bir araya geldi.

Akşam yapılan antrenman sonrasında yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Florya’ya çıkarma yapan Yarsuvat, beraberinde olan Ali Dürüst, Abdurrahim Albayrak ve diğer yöneticilerle birlikte, futbolcular, aileleri ve teknik heyetinde yer aldığı yemeğe katıldılar.

Yemekte teknik direktör Cesare Prandelli, kaptan Selçuk İnan‘le bir arada oturan Başkan Duygun Yarsuvat’ın, yemeğe katılan tüm oyuncular ve yakınlarıyla tek tek tokalaşması ve sıcak konuşmalar yapması ise dikkatlerden kaçmadı.

 

PRANDELLI İLE TOPLANTI

Başkan Duygun Yarsuvat’ın yemek öncesinde Cesare Prandelli’yle bir toplantı yaptığı, bu toplantıda Ali Dürüst ve Abdurrahim Albayrak’ın da hazır bulunduğu belirtiliyor. Öte yandan Cesare Prandelli ve Duygun Yarsuvat’ın yemek sonrasında uzun bir görüşme yapacağı da kaydedildi.

Yayınlanma Tarihi:21:21,