SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Florya’da radikal kararlar!

Galatasaray'da Duygun Yarsuvat Yönetimi'nin görevi devralması sonrasında Florya'da çalışmalarına başlayan Abdurrahim Albayrak, önemli açıklamalarda bulundu.

Güncellenme: 17:05, 29/10/2014
Florya’da radikal kararlar!

Duygun YarsuvatYönetimi’nin görevi devralması sonrasında Florya‘da çalışmalarına başlayan Abdurrahim Albayrak, takımdaki gidişatla ilgili GSTV’ye açıklamalarda bulundu.

Konuşmasının başında birlik ve beraberlik mesajları veren Albayrak sözlerine şu şekilde devam etti: Bir olacağız, birlik olacağız ve sonunda da şampiyon olacağız. Herkesin gönlü rahat olsun. Güçlü bir kadromuz var. İyi bir ekibiz. Görüyorsunuz kıran kırana idmanlarımız oluyor. Kasımpaşa güçlü bir takım, güçlü bir rakip. Çok zor bir maç olacak ama ben bugün futbolcu kardeşlerimin gözünde çok şeyler gördüm. Sağolsun teknik heyetimiz de özveriyle çalışıyorlar. Bunun garantisini herkese verebilirim.”

“FLORYA YALNIZ KALMIŞ…”

“Teknik heyetimiz ve futbolcularımız yalnız kalmış. Artık yalnız kalmayacaklar. Bütün yönetim kurulumuz akşam antrenmanında burada olacak. Tüm yönetim, futbolcu kardeşlerimiz ve aileleri yemekte buluşacağız. Bu bir kaynaşma yemeği olacak. Artık güzel günler başladı. Galatasaraylıların içi rahat olsun. Herkesin içi rahat olsun. Bize oy veren ve vermeyenlere buradan teşekkür ediyorum. Biz her zaman burada olacağız. Her zaman sahada olacağız. Takımımız da güzel bir antrenman yapıyor duyuyorsunuz kemik sesleri geliyor. Herkesin yüzü gülüyor. Bundan sonra güzel şeyler olacak.”

Yayınlanma Tarihi:17:01,