SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aziz Yıldırım dediğini yaptı

Fenerbahçe-İstanbul BŞB voleybol maçına girmek isteyen Aziz Yıldırım'a muhalif Genç Fenerbahçeliler üyesi 200 kişilik taraftar grubu 'kimlik fotokopileri olmadığı gerekçesiyle' salona alınmadı.

Güncellenme: 17:38, 29/10/2014
Aziz Yıldırım dediğini yaptı

Erkekler Voleybol 1. Ligi’nde şu sıralarda oynanan Fenerbahçe-İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında bilet krizi yaşandı.

Karşılaşma öncesi salonun gişelerinden bilet satılması üzerine yaklaşık 300 sarı lacivertli taraftar bilet alarak içeri girdi. İlerleyen dakikalarda Genç Fenerbahçeliler üyesi 200 kişilik bir grup salona geldi ve bilet almak için kuyruğa girdi. Ancak Fenerbahçeli bazı yöneticiler gişe görevlileriyle konuşarak, kimlik fotokopisi olmayanlara bilet satılmaması istedi.

Bunun üzerine bilet satışları durduruldu ve yaklaşık 400 kişilik grup dışarıda kaldı. Taraftarlar salonun önünde bekleyişini sürdürürken, 4 otobüs dolusu çevik kuvvet herhangi bir tatsızlık yaşanmaması için salonun etrafında bekletiliyor.

GFB üyeleri, Fenerbahçe’nin son şampiyonluk kutlamasında başkan Aziz Yıldırım konuşma yaptığı sırada Alex de Souza lehine slogan atmış, Yıldırım bunun üzerine GFB’nin olduğu tribüne dönerek, “Paralı köpekler, ahlaksızlar” diye bağırmıştı. GFB üyeleri bu çıkışa rağmen Fenerbahçe’nin futbol, basketbol ve voleybol maçlarında “Ersun Yanal” lehine tezahürat yapınca, Aziz Yıldırım bu kez, “Yine aynı grup. Bunları tribüne sokmayacağım” diye konuşmuştu.

Yayınlanma Tarihi:17:37,