SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ligde zor günler geçiren Trabzonspor’da kara bulutlar bir türlü dağılmıyor. Bordo-Mavili yönetim dün ani bir kararla Mustafa Yumlu ve Zeki Yavru’yu kadro dışı bıraktı.

Kararın gerekçesi ise çok vahimdi: “Takımı sabote ediyorlar”.

Yaşananların ardından Mustafa Yumlu ve Zeki Yavru ‘hain’ muamelesi gördüklerini ifade ederek basın toplantısı düzenlemek istedi ancak bu talepleri yönetim tarafından geri çevrildi.

Yerel basının bu karara tepkisi çok sert oldu…

Karadeniz gazetesi “El insaf… Vahid dursun, evlada kıyılsın” başlığıyla gelişmeleri okurlarına aktarırken, Karadeniz’in sesi “Ve fatura Trabzonlular’a kesildi” manşetini attı. Taka gazetesi “Arretez Cet Homme (Durdurun bu adamı)”, Kuzey Ekspres Gazetesi ise “Vahid’i kurtarma hamlesi mi?” başlığıyla haberi kullandı.

EMRE İLE ÇALIŞACAKLAR

Bu arada Trabzonspor’da kadro dışı bırakılan Mustafa Yumlu ve Zeki Yavru’nun sezon başında kendisine takım bulamayan Emre Güral’a birlikte çalışmalarını sürdürecekleri belirtildi.

DEVRE ARASI YOLCULARI ARTTI

Bordo – mavililerde ara transferde takımdan gönderilmesi düşünülen Emre Güral ve Aykut Demir’e, Zeki Yavru ve Mustafa Yumlu da katıldı. Özellikle Mustafa Yumlu’nun eski hocası Şenol Güneş’in çalıştırdığı Bursaspor’a gidebileceği vurgulandı.

Yayınlanma Tarihi:12:30,