SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

AMK | ÖZEL

Duygun Yarsuvat’ın başkanlığa seçilmesinin ardından Galatasaray’da önemli gelişmeler yaşanıyor…

Başakşehirspor mağlubiyetinin ardından istifa kararı alan ancak yönetici Abdurrahim Albayrak’ın “şimdilik acele etmeyelim” önerisinin ardından takımın başında kalmaya ikna olan teknik direktör Prandelli ile Borussia Dortmund maçının ardından yollar kesinlikle ayrılacak.

Sarı-Kırmızılı ekipte Prandelli’den boşalacak koltuk için Lucescu, Mustafa Denizli ve Hagi gibi isimler yüksek sesle konuşulurken sürpriz bir iddia gündeme geldi.

Kulislerde konuşulanlara göre; Abdurrahim Albayrak ve Ali Dürüst yeniden Galatasaray’a dönmesi için Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’in kapısını çalacak.

HEM MİLLİ TAKIM HEM GALATASARAY

Türkiye Futbol Federasyonu, Fatih Terim’i bırakmamakta diretirse Galatasaray B planını devreye sokacak.

Milli maç aralarının fazla olması nedeniyle Terim’in hem A Millileri hem de Galatasaray’ı çalıştırma teklifi gündeme getirilecek.

ŞİMDİLİK RENK VERMİYOR

Ünal Aysal ile yaşadığı sıkıntılar nedeniyle Galatasaray’dan kırgın şekilde ayrılan ‘İmparator’ lakaplı çalıştırıcı ise iddialar karşısında sessizliğini koruyor…

Terim’in ilerleyen günlerde Galatasaray için açık kapı bırakması halinde Abdurrahim Albayrak ve Ali Dürüst yakın ilişkilerini kullanarak başarılı çalıştırıcıyı ikna etmek için şartları sonuna kadar zorlayacak.

Milli Takımın başında sıkıntılı günler geçiren Fatih Terim’in Federasyon ile olan sözleşmesini tek taraflı feshetme hakkı bulunuyor.

Yayınlanma Tarihi:14:56,