SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da 4-0’lık İstanbul Başakşehir mağlubiyetinin ardından flaş gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

Cumartesi günü yapılan seçimde yönetici olan ve Florya’nın anahtarlarını teslim alan Abdürrahim Albayrak ile Sportif AŞ’nin başına getirilmesi beklenen Ali Dürüst, bu sabah apar topar Mustafa Denizli ile bir görüşme yaptığı iddia edildi.

ALİ DÜRÜST’TEN YALANLAMA GELDİ

Galatasaray’da Duygun Yarsuvat yönetimiyle yeniden görev alacak başlayan Ali Dürüst, henüz çalışmalara başlamadığını ve herhangi bir görüşme yapmadığını açıkladı.   

MUSTAFA DENİZLİ, DÜN AKŞAM BUNLARI SÖYLEMİŞTİ!

Galatasaray’ın son 2 seneden bu yana yaptığı 10 transferin 7’si bu takımda oynaması mümkün değil. Bir takımda 43 futbolcu olabilir mi, bu mümkün mü? Galatasaray takım ruhunu kaybetmiş, oyuncular korkuyor. Bir takımda 43 futbolcu olmaz, oluyorsa da o dükkanı kapatsın. Galatasaray’da alt çizgi ile üst çizgi arasında büyük kopukluklar var, hem teknik olarak hem de fiziksel olarak. Bir işin ekonomik kopukluk boyutu var.”

“Galatasaray gibi bir futbol kulübü, alınan bu sonuçları iki stopere bağlıyorsa, çoktan kaybetmiştir. Galatasaray’ın hücumda Burak Yılmaz dışında etkin bir futbolcusu yok, Olcan Adın’ı da buraya katamayız. Galatasaray’ın acil reçetesini ben bilemem. Galatasaray ekip ruhunu kaybetmiş durumda ve recete için de ekip ruhunun oluşturulması lazım. Prandelli için iyi ya kötü deme hakkına sahip değilim.”

Sporx

Yayınlanma Tarihi:12:06,