SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

AMKSpor | ÖZEL

Yönetim ve taraftar ondan çok şey bekliyor ancak performansı her geçen gün daha da kötüye gidiyor…

Geride bıraktığımız sezonda dönemin teknik direktörü Mancini ile problemler yaşayan, oynadığı kötü futbol nedeniyle zaman zaman taraftarların protestolarına maruz kalan Selçuk İnan için bu sezon da değişen hiçbir şey yok gibi görünüyor…

Galatasaray’ın sözleşme bitimine henüz 2 yıl olmasına rağmen büyük jest yaparak kontratını 2019’a kadar uzattığı kaptan, 2 milyon 750 bin Euro’luk yıllık ücretiyle takımda en çok kazanan isimlerin başında geliyor.

Sosyal medyada Selçuk’un aldığı ücrete göndermede bulunan sarı-kırmızılı taraftarlar sıklıkla “Maaşında gözümüz yok ama aldığı paranın hakkını versin” ifadelerini kullanıyor.

SADECE BİR ASİST

Galatasaray’ın ligde oynadığı 7 karşılaşmanın tamamında 90 dakika forma giyen Selçuk, sadece 1 asist yapabildi. Şampiyonlar Ligi’ndeki Anderlecht ve Borussia Dortmund maçlarında da taraftara saç baş yoldurmaktan geri durmayan kayıp yıldız takımına hiçbir katkı sağlamadı.

AKLI İNGİLTERE’DE Mİ?

İngiltere’de eğitimine devam eden sevgilisi Cemre Kardeş ile ilişkisini evlilik yolunda sürdüren Selçuk İnan’ın form düşüklüğüne gerekçe olarak, kız arkadaşını görmek için her fırsatta Londra’ya yaptığı günübirlik seyahatler gösteriliyor. Londra’dan dönüşlerde fiziksel ve mental olarak antrenmanlara uyum sağlamakta zorlandığı ileri sürülen tecrübeli oyuncu için, bu durumun futboluna da yansıdığı iddia ediliyor.

DEVRE ARASINDA AYRILABİLİR

Adı bir süredir İngiliz ekipleriyle anılan Selçuk, sezon başında sarı-kırmızılılarla kontratını uzatmasına rağmen devre arasında takımdan ayrılmaya sıcak bakıyor. Taraftarın tepkisinden ve İstanbul-Londra hattındaki günübirlik seyahatlerden yorulan kaptan, kapağı İngiltere’ye atarak yeni bir sayfa açmanın planını kuruyor.

Kulislerde, Everton ve QPR’nin transfer listesine aldıkları oyuncu için devre arasında Galatasaray’ın kapısını çalacağı konuşulurken Selçuk’un da transferi için yönetici Abdurrahim Albayrak’tan kolaylık sağlamasını isteyeceği kaydediliyor.

 

Yayınlanma Tarihi:11:53,