SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mehmet Demirkol, sabah saatlerinde Spor Servisi Programı’nda Sabri’nin affedilebileceğini söylemişti. Demirkol, Sabri’yi gönderenin Prandelli olduğunu da hatırlatarak, oyuncuyu affetmenin Prandelli'yi kovmak manasına geleceğini savundu.

“TAKIMI KURTARSIN DEDİĞİNİZ SABRİ İLE DALGA GEÇİYORDUNUZ”

Demirkol, affı sabah saatlerinde gündemde olan Sabri hakkında da çarpıcı bir yoruma imza attı. Sabri'ye kurtarıcı gözüyle bakılmaya başlandığını söyleyen Mehmet Demirkol, “1 yıl önce dalga geçilen adama kurtarıcı gözüyle bakılıyor” eleştirisinde bulundu.

 “GALATASARAY’DA ASIL BAŞKAN ABDURRAHİM ALBAYRAK”

Kongreyi kazanarak Galatasaray başkanlığına seçilen Duygun Yarsuvat’ı kutlayan Demirkol, ardından ilginç bir tespitte bulundu. “Aslında burada seçilen Abdurrahim Albayrak… Galatasaray kongresi, Albayrak'ı seçti” diyen Demirkol, üyelerin iki şeye oy verdiğini belirtti: “İnsanlar iki şeye oy verdi. Yönetimin 7-8 aylık bir süreç için seçiliyor olmasına ve Abdurrahim Albayrak'a” Galatasaray gibi batı kültürünü taşıyan bir camianın bütün bir futbol organizasyonunu “abi gibi yönetecek” birine havale ettiğini ifade eden Mehmet Demirkol, ”Abdurrahim Albayrak’ı başkan seçti Galatasaray” diye konuştu.

“DORTMUND MAÇINA PRANDELLİ İLE ÇIKARSAN PERİŞAN OLURSUN”

Galatasaray’ın 4 Kasım'da Dortmund ile deplasmanda oynayacağı Şampiyonlar Ligi maçı hakkında da uyarıda bulunan Demirkol “Galatasaray maça Prandelli ile çıkarsa perişan olur” dedi.