SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Neden kadro dışı kaldılar?

Trabzonspor'da dünkü 4-4'lük Gaziantepspor beraberliğinin faturası bugün Mustafa Yumlu ve Zeki Yavru'ya kesildi. Kararı Halilhodzic'in değil de Yönetim Kurulu'nun vermesi ise akıllara soru işaretlerini de beraberinde getirdi.

Güncellenme: 16:45, 27/10/2014
Neden kadro dışı kaldılar?

AMKSPOR

Güne Mustafa Yumlu ve Zeki Yavru’yu kadro dışı bırakarak başlayan Trabzonspor’da sır perdesi aralanıyor… Zeki Yavru’nun kesik yemesinin sebebi olarak 23 yaşındaki oyuncunun kötü performansı gösteriliyor. Ancak Mustafa Yumlu’da ise durum biraz daha farklı.

ÖYLE BİR HATA YAPTI Kİ

Sakatlığı nedeniyle bir süredir takımdan ayrı kalan ve dün uzun bir aradan sonra Gaziantepspor karşısında formasına kavuşan Mustafa Yumlu, 90 dakika boyunca sahada kalmış ancak özellikle 3. goldeki hatası nedeniyle eleştiri oklarının hedefi olmuştu. Mustafa Yumlu, bugün Yönetim Kurulu tarafından Zeki Yavru ile birlikte süresiz kadro dışı bırakıldı. Ancak Halilhodzic’in yönetime böyle bir rapor vermemesi üzerine gözler Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu’na çevrildi.

TAKIMI SABOTE EDİYOR

İddiaya göre Trabzonspor Yönetimi, Mustafa Yumlu’yu kasıtlı olarak takımı sabote ettiği gerekçesiyle kadro dışı bıraktı. Trabzonspor altyapısından yetişen iki oyuncu, “Hain muamelesi görüyoruz. Konuyla ilgili basın açıklaması yapmak istiyoruz” taleplerini yönetime iletti ancak bu talep yönetim tarafından reddedildi. İki oyuncu bundan sonra çalışmalarını takımdan ayrı olarak gerçekleştirecek.

Yayınlanma Tarihi:15:48,