SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Karşıyaka Onursal Başkanı gururlu

Karşıyaka Spor Kulübü Onursal Başkanı Yaşar, "Pınar Karşıyaka'nın Türkiye Kupası'nın ardından Cumhurbaşkanlığı Kupası'nı da kazanması bana büyük gurur yaşattı" dedi.

Güncellenme: 12:26, 27/10/2014
Karşıyaka Onursal Başkanı gururlu

Karşıyaka Spor Kulübü Onursal Başkanı Selçuk Yaşar,  “Pınar Karşıyaka’nın Türkiye Kupası’nın ardından Cumhurbaşkanlığı Kupası’nı da  kazanması bana büyük gurur yaşattı” dedi.

Yaşar Holding’ten yapılan açıklamada, bu sezon Cumhurbaşkanlığı  Kupası’nı kazanan Pınar Karşıyaka takımının Karşıyaka Spor Kulübü Onursal Başkanı Selçuk Yaşar’ı ziyaret ettiği kaydedildi.
Yaşar ziyarette, yaklaşık 60 yıldır Karşıyaka sevdalısı olduğunu  belirterek, “Bu yıl hem Türkiye Kupası’nı hem de Cumhurbaşkanlığı Kupası’nı  kazandık. Bu kupanın kazanılmasında emeği geçen tüm sporcuları, teknik heyeti ve  yöneticileri gönülden tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.
Pınar Karşıyaka’nın Cumhurbaşkanlığı Kupası’nı kazanmasından dolayı  çok mutlu olduğunu bildiren Yaşar, şunları kaydetti: “Gelecek nesillerin sağlıklı olması için sağlıklı beslenmek kadar spor  da çok önemli. Bu nedenle spora hep destek oldum. Pınar Karşıyaka’nın Türkiye  Kupası’nın ardından Cumhurbaşkanlığı Kupası’nı da kazanması bana büyük gurur  yaşattı. Bu kupanın kazanılmasında emeği geçen tüm sporcuları, teknik heyeti ve  yöneticileri gönülden tebrik ediyor, daha nice kupaları hep birlikte kucaklamayı  diliyorum.”
Karşıyaka Basketbol Şube Sorumlusu Turgay Büyükkarcı ise Selçuk  Yaşar’ın Karşıyaka Spor Kulübü üzerindeki emeği ve hakkının ödenemeyeceğini  belirterek “Bu yıl 2 kupa birden kazanarak onursal başkanımızı gururlandırdıysak  ne mutlu bize” dedi.