SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’ın yeni yönetimi futbol takımındaki kötü gidişe son vermek için radikal tedbirler aldı. 3.5 aydır kadro dışı olan Sabri Sarıoğlu’nu affeden yönetim, cuma günkü Kasımpaşa maçına dek futbolcuları Florya’da kampa almaya karar verdi.

Galatasaray’da, Duygun Yarsuvat başkanlığındaki yeni yönetim kurulu ilk toplantısını bugün yaptı. Yarsuvat ve arkadaşları görev dağılımının ardından, futbol takımının durumunu görüştü.

Peş peşe oynadığı Dortmund ve Başakşehir maçlarını 4-0’lık skorlarla kaybeden futbol takımının ancak ‘radikal’ tedbirlerle düzeleceği görüşünde birleşen yönetim kurulu, sert tedbirler aldı.

Başakşehir maçının ardından bugün izin yapan sarı kırmızılı takım, cuma günü oynayacağı Kasımpaşa karşılaşmasına dek kampa alınacak. Salı, çarşamba ve perşembe günleri Florya Metin Oktay Tesisleri’nde kampa alınacak olan Galatasaraylı futbolcular, özel bir durumları olmadığı taktirde bu süreçte tesislerden dışarı çıkamayacak.

Antrenman dışındaki bütün vakitlerini Florya’da geçirecek olan sarı kırmızılı futbolculara bu karar, akşam saatlerinde SMS’le iletildi.

Yayınlanma Tarihi:21:21,