SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

G.Saray’da Mayıs’ta büyük kapışma

7 ay sonra yapılacak başkanlık seçiminde Adnan Öztürk kesin aday olacak. Karşısına ise Faruk Süren veya Ali Dürüst’ten biri rakip olarak çıkacak...

Güncellenme: 10:50, 27/10/2014
G.Saray’da Mayıs’ta büyük kapışma

AMK SPOR GAZETESİ

Galatasaray’ın 35. Başkanı Duygun Yarsuvat olurken, genel kurul süreci bitmeden yeniden başladı. 7 aylığına başkan olduğunu her fırsatta dile getiren Yarsuvat, Mayıs'ta koltuğu bırakacak. Adnan Öztürk, kesin olarak gelecek genel kurulda aday olacağını açıklarken, rakibi de hayli sağlam geliyor.

Ali Dürüst veya Faruk Süren ikilisinden biri başkanlık koltuğuna aday olduğunu açıklayacak. Öncelikle Dürüst ikna edilmeye çalışılacak, fakat bugüne kadar hep ‘ikinci adam' olmayı tercih eden Dürüst'ten olumsuz yanıt gelmesi durumunda rota Faruk Süren'e kırılacak. Sarı-kırmızılı kulübün efsane başkanı,Mayıs ayında yapılacak olan genel kurulda adaylığını açıklayabilir.

ÖZTÜRK BAŞLADI BİLE

Adnan Öztürk ise liste çalışmalarına şimdiden başlamış durumda. Öztürk, sağlam bir ekiple gelmek için uğraş veriyor. Tüm camianın kucaklayacağı bir yönetim oluşturmayı planlayan Öztürk, başkanlık görevi için hayli istekli.