SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçeli futbolcular toplandı!

Sarı-Lacivertli futbolcular, bir hafta boyunca Olimpiyat’taki dev maça “Beşiktaş’ı yenip düzlüğe çıkarız. Başkan’a da doğum günü hediyesi vereceğiz” duygusuyla hazırlanacak.

Güncellenme: 09:54, 27/10/2014
Fenerbahçeli futbolcular toplandı!

Fenerbahçe kader günü 2 Kasım. G.Saray yenilgisinin ardından Fenerbahçe için olmak ya da olmamak maçı anlamına gelen Beşiktaş derbisinin oynanacağı pazar günü, aynı zamanda 2 Kasım 1952 doğumlu Aziz Yıldırım'ın da 62. doğum günü. Sarı-Lacivertli futbolcular da Olimpiyat'taki dev maça hazırlanırken bu iki önemli faktörün bilincinde olacak.

Fenerbahçeli oyuncular, “G.Birliği galibiyetiyle yeni bir sayfa açtık. İlk 7 haftada deplasmanlar kâbus oldu, bizi hedefimizden uzaklaştırdı. Bu kez farklı olacak. Beşiktaş'ı yenip düzlüğe çıkacağız. Başkan Aziz Yıldırım'a da galibiyet hediye edeceğiz” duygusuyla bir hafta boyunca antrenman yapacak.

GÜVENOYUNUN YILDÖNÜMÜ

2 Kasım tarihinin Başkan Aziz Yıldırım'ın hayatında ayrı bir önemi var. Yıldırım, geçen yıl seçimli olağanüstü genel kurula gitti.

6821 oy alıp rekor kırdı ve 11. kez Fenerbahçe başkanlığına seçildi. Beşiktaş derbisinin oynanacağı 2 Kasım, aynı zamanda Yıldırım'ın yeniden seçildiği günün de yıldönümü. İsmail Kartal da derbi için kolları sıvadı.

Kartal, bugünden itibaren takımı Beşiktaş maçına hazırlarken ekibiyle birlikte bugünden itibaren detaylı analizlere başlayacak.

Akşam