SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beğenilmeyenlerin zaferi!

27 Ekim 2014

ÖNCELİKLE yeni başkan seçilen Duygun Yarsuvat ve ekibine başarılar dilemek istiyorum. İşleri gerçekten zor. Çünkü bu futbolla bırakın şampiyonluğu, Avrupa'ya gitmek bile hayal olabilir. Bu da ekonomik anlamda sarı-kırmızılıların çöküşü olur ki, 5 yıl kendilerini toparlayamazlar. Zaten borç çok fazla. Bir de önümüzdeki süreçte gelirler düştüğü anda işler içinden çıkılmaz bir hal alır. Ben sayın Yarsuvat'ın yerinde olsam sarı-kırmızılıların bu sezonki başarısızlığında başrol oynayan Prandelli'yi bugün hemen gönderirim. Takımın başına da G.Saray formasını başarıyla terletmiş birini getiririm, yoluma bakarım. Avcı'ya tebrikler

 

MAÇA gelince; Melo sakatlandıktan sonra tamamen oyundan düşen sarı kırmızılı futbolcular hiçbir çaba göstermedi ve bu sonucu da hak ettiler. Çünkü oynanan oyunun karşılığı buydu. Bir tarafta milyon dolarlar ödenerek getirilen futbolcular, bir tarafta da beğenilmeyip gönderilen oyuncular var. Ama o beğenilmeyip gönderilenler dün maçı kazananlar oldu. Bunlar kimler; savunmadaki Yalçın, Ferhat ve Uğur. Kalede eski Fenerli Volkan, forvette de Semih var. Milli Takım'dan yollanan Abdullah Avcı da cabası. Maçın sonucuna bakınca, beğenilmeyenlerle ilgili nasıl yanlış kararlar verilmiş gördük. Bu beğenilmeyenlerle rakibini avlayan Abdullah hocayı tebrik ediyorum.

AYRICA daha yeni açılmış bir stadın zemini nasıl bu kadar çok su tutar anlamak mümkün değil. Bunu teknik anlamda nasıl başaramazlar şaşırıyorum. Ben İngiltere ve çok yağış alan kuzey ülkelerinde çok maç yönettim ama bu kadar fazla su tutan bir zemin görmedim. Federasyon acil olarak bununla ilgili bir eylem planı hazırlamalı. Aksi takdirde kötü hava koşullarında daha rezil zeminler görebiliriz.

Buraya diğer yazı alanı ajax ile gelecek