SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’de Caner gerçekleri

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal'ın Caner Erkin'i Gençlerbirliği maçında yedek soyundurması spekülasyonlara yol açtı. Olayın perde arkasını aralayınca çok önemli bilgilerle karşılaştık...

Güncellenme: 20:17, 25/10/2014
Fenerbahçe’de Caner gerçekleri

Fenerbahçe'de İsmail Kartal sürpriz bir kararla Caner'i Gençlerbirliği karşılaşmasında kulübede oturttu. Kartal'ın bu kararı merak konusu olurken çeşitli spekülasyonlar ortaya atıldı. Bu konuyu araştırdığımızda ortaya 3 tane neden ortaya çıktı… İşte Caner gerçeği:

1-) Hafta içi antrenmanları kaçırdı

Caner kasığındaki sakatlık nedeniyle hafta içinde bazı antrenmanlara çıkamadı. Başarılı sol bekin zaten fizik olarak düşük olduğunu düşünen İsmail Kartal onu kulübeye oturttu.

2-) Kart cezası sınırında

Caner ligin henüz 6. Haftası geride kalmışken kart sınırında yer alıyor. 3 sarı kartı olan Caner, 1 sarı kart daha görmesi halinde Beşiktaş karşılaşmasında forma giyemeyecekti. Bu nedenle İsmail Kartal onu sakladı.

3-) Formsuzdu

Caner'in yedek kalmasındaki 3. Neden olarak ise formsuzluğu gösteriliyor. Bu sezona tüm takım ile birlikte iyi başlayamayan Caner'in formsuluğu nedeniyle kulübede oturtulduğu belirtiliyor….

 

Hürriyet