SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçeli futbolculardan önemli çağrı

Fenerbahçeli futbolcular Raul Meireles, Emre Belözoğlu ve Moussa Sow, ligde Gençlerbirliği ile yapacakları maçta taraftarların destek vermesini istedi.

Güncellenme: 20:25, 24/10/2014
Fenerbahçeli futbolculardan önemli çağrı

FB TV’ye açıklamalarda bulunan futbolculardan Raul Meireles, şu andan itibaren kendileri için tüm maçların çok önemli ve zor olduğunu belirterek, “Biz tamamen galibiyete odaklanmış durumdayız. Tek düşüncemiz, bu maçtan da galibiyetle ayrılmak ve bu hedefle sahaya çıkacağız. Taraftarlarımızın stada gelip bizi desteklemeleri, bizim için çok önemli” dedi.

Oyuncu grubu olarak şampiyon olmayı çok istediklerini kaydeden Portekizli oyuncu, “Taraftarlar bizim yanımızda olursa hedeflerimize ulaşmamız daha kolay olacaktır. Gelsinler, bizi desteklesinler ve yıl sonuna kadar bu şekilde devam edelim. Dolu bir statta oynamakla az sayıda taraftarın olduğu bir statta oynamak arasında çok büyük bir fark var. Onlar bizim yanımızda olduğu zaman, onların o güçlü sesiyle arkamızda olduklarını hissediyoruz ve hedeflerimize ulaşmamız, istediğimiz puanları almamız bizim için çok daha kolaylaşıyor” diye konuştu.

Senegalli oyuncu Moussa Sow ise sadece ligin 6. haftasını geride bıraktıklarını ve taraftarların uzun maratonda gelip kendilerine destek vermelerini istedi.

Sarı-lacivertli takımın kaptanı Emre Belözoğlu, tribünlerin dolu olmasının en büyük arzuları olduğunu ifade etti.